97/02/05 چهارشنبه 19:11
حساب کاربری


ثبت نام
کلمه عبور جدید
سبد خرید
  • هیچ موردی پیدا نشد

سفارش

تعرفه آگهي ويژه 

ماهیانه 10 هزار تومان 
star هرستاره 1 هزار تومان 
star7 ستاره 7 هزار تومان 
روش پرداخت بانکی 

mellat bank

با ثبت نام در نیازمندیها، آگهی رایگان و تبلیغات رایگان اینترنتی | ایران آگهی و درج آگهی رایگان در صفحه اول گوگل باشید! اکنون ثبت نام کنید.

کسب درآمد


تبلیغات ستون راست

جای تبلیغات شما 

کسب و کار پر سود

میهن وب هاست

 

 

 

خدایا تو بر کار خیرم بدار

کمک به بیماران مبتلا به سزطان

موسسه خیریه حمایت از کودکان سرطانی

جستجوی پیشرفته آگهی ها
روش جستجو:
به صورت عادی
مقادیر شامل تمام کلمات باشد (AND)
مقادیر شامل یک از کلمات باشد(OR)

دسته بندی آگهی:
موقعیت جغرافیایی:


مطالب تصادفی
شنود قانونی - غیر قانونی شنود قانونی - غیر قانونی
معاون امور فضای مجازی دادستان کل کشور با اشاره به ماده ۳ آئین‌نامه حمایت حقوقی از فعالیت پیام‌رسان‌های داخلی، یادآور شده که «ارتباطات خصوصی مردم در پیام‌رسان‌های داخلی مشمول اصل ۲۵ قانون اساسی است و هرگونه شنود غیرقانونی ارتباطات خصوصی پیام‌رسان‌های ...
بازدید: ١۵
تفسیر و ترجمه سوره جمعة تفسیر و ترجمه سوره جمعة
تفسیر و ترجمه سوره جمعة از کتاب تفسیر نور دکتر مصطفی خرم دل ...
بازدید: ۴١۵

لینک های مفید
مطالب تصادفی فروشگاه
پکیج کامل کسب درآمد از اینترنت پکیج کامل کسب درآمد از اینترنت
آموزش تصویری کسب درآمد از اینترنت, آموزش کسب درآمد از اینترنت, بسته کسب درآمد از اینترنت, پکیج کسب درآمد از اینترنت, خرید کسب درآمد از اینترنت, دانلود کتاب کسب درآمد از اینترنت, دانلود کسب درآمد از اینترنت, درآمد اینترنتی, کسب درآمد از اینترنت, کسب د ...
بازدید: ١٩١۵
طرح تولید چسب چوب طرح تولید چسب چوب
این طرح کارآفرینی با فرمت Word با موضوع طرح توجیهی تولید چسب چوب وزارت تعاون نگارش شده است . همیشه برای شروع هر کاری شما نیاز به یک نقشه و پلان و برنامه فکر شده دارید تا بوانید ریسک شکست در آن کار را به حداقل برسانید و درصد موفقیت را افزایش دهید . طر ...
بازدید: ٧
طرح توجیهی آلوئه ورا محصول پرسود طرح توجیهی آلوئه ورا محصول پرسود
تولید این گیاه مزایای اقتصادی فراوانی دارد. آلوئه ورا یا صبر زرد، یکی از گیاهان دارویی است که علاوه بر اینکه خاصیت داروئی زیادی دارد در صنایع آرایشی و بهداشتی مورد استفاده قرار می گیرد و همچنین به صورت آب میوه، شربت و کمپوت مصرف می شود ...
بازدید: ١۶٣

پرینت
#١١۵١
بازدید: ۴٢
96/12/19 شنبه 08:44

مدیریت بی حجابی ها توسط زن اجیر شده آمریکا

سیداحمد خاتمی یک عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان در واکنش به برداشتن حجاب‌ برخی زنان در کشور گفت:زن فاسدی ترویج بی‌حجابی می‌کند که این زن از آمریکا برای نشر بی‌حجابی پول گرفته است. به گزارش ایسنا، آیت‌الله احمد خاتمی در مراسم گرامی‌داشت ولادت حضرت فاطمه(س) و روز مادر که در مشهد برگزار شد، اظهار کرد: مدیریت این کار هم به دست یک زن فاسد است که یک میلیارد تومان از آمریکا گرفته و در سایتش تبلیغات می‌کند در ایران کشف حجاب می‌کنند، عکس‌شان را بگیرید بفرسید و ما پخش می‌کنیم. این زن فاسد یکبار از آمریکا یا انگلیس به بنده زنگ زد و گفت من از یک خبرگزاری داخلی زنگ می‌زنم و با شما صحبت می‌کنم. مشغول صحبت بودم که وسط صحبت خودش را لو داد و من گفتم «تو غلط کردی با من تماس گرفتی، تو ضدانقلابی و تو ضدانسانی» و این‌ها را ضبط و پخش کرد.

مدیریت بی حجابی ها توسط زن اجیر شده آمریکا


سیداحمد خاتمی
یک عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان در واکنش به برداشتن حجاب‌ برخی زنان در کشور گفت:زن فاسدی ترویج بی‌حجابی می‌کند که این زن از آمریکا برای نشر بی‌حجابی پول گرفته است.

به گزارش ایسنا، آیت‌الله احمد خاتمی در مراسم گرامی‌داشت ولادت حضرت فاطمه(س) و روز مادر که در مشهد برگزار شد، اظهار کرد: مدیریت این کار هم به دست یک زن فاسد است که یک میلیارد تومان از آمریکا گرفته و در سایتش تبلیغات می‌کند در ایران کشف حجاب می‌کنند، عکس‌شان را بگیرید بفرسید و ما پخش می‌کنیم. این زن فاسد یکبار از آمریکا یا انگلیس به بنده زنگ زد و گفت من از یک خبرگزاری داخلی زنگ می‌زنم و با شما صحبت می‌کنم. مشغول صحبت بودم که وسط صحبت خودش را لو داد و من گفتم «تو غلط کردی با من تماس گرفتی، تو ضدانقلابی و تو ضدانسانی» و این‌ها را ضبط و پخش کرد.

وی تصریح کرد: یکی از دوستان خیرخواه که او را آدم بدی نمی‌دانم کار من را محکوم کرد و گفت چرا تو به او گفتی تو ضد انسان و ضد انقلابی؟ به او گفتم ضدانقلاب است و به صراحت افتخار می‌کند که با مردهای بیگانه رابطه دارد و دارد کشف حجاب را در ایران ترویج می‌کند. به ایشان گفتم آن‌چه من انجام دادم متن دستور نبی‌اکرم(ص) بود که فرمودند که با اهل گناه با چهره گرفته و عبوس برخورد کنیم و این دستور پیغمبر(ص) است. یک زن فاسدی که دروغ گفته و بعد هم ترویج بی‌حجابی می‌کند، اکنون این زن از آمریکا برای نشر بی‌حجابی پول گرفته است.

وی با بیان این‌که «در ایام ولادت حضرت صدیقه طاهره(س) تأکید بر عفاف فاطمی به عنوان یک درس مکتب فاطمی است»، خاطرنشان کرد: در روایتی داریم که پیغمبر اکرم(ص) به حضرت فاطمه(س) فرمود که بهترین چیز برای یک زن چیست؟ایشان فرمودند که بهترین چیز برای یک زن این است که نه او مردی را ببیند و نه مردی او را ببیند. معنای این روایت این است که بهترین چیز برای زن‌ها این است که به‌گونه‌ای برنامه‌ریزی شود که برای گذاران زندگی زن نیازی به مرد نامحرم نداشته باشد.

این عضو هیأت رئیسه مجلس خبرگان عنوان کرد: با شاغل بودن بانوان مخالف نیستیم، اما با فراهم‌شدن بستر گناه مخالفیم. در یک اتاق حضور یک مرد و یک زن نامحرم زمینه‌ساز بستر گناه است و نباید اینگونه باشد. اگر در مجموع یک اداره 4 تا زن و 4 تا مرد هستند، زن‌ها یک‌جا قرار بگیرند و زن‌ها یکجا قرار بگیرند. این‌که می‌گویند تفکیک جنسیتی؛ تفکیک جنسیتی چه اشکالی دارد؟ تفکیک جنسیتی یعنی بستر پاکی را فراهم کنیم و جامعه ما می‌شود جامعه پاک. عفاف ارزش یک جامعه است و شخصیت یک بانوی مسلمان با عفاف شکل می‌گیرد.

وی با بیان این‌که «این روزها عده‌ای برای منکوب کردن حجاب سراغ کلمه حجاب اجباری رفته‌اند»، عنوان کرد: دیروز مقام معظم رهبری فرموند این‌که چهار تا زن کشف حجاب می‌کنند چیز مهمی نیست، یعنی نظام مقابله می‌کند، اما آن‌چه گزنده است حجاب اجباری است. چهار تا عمامه به سری هم که باید پاسدار دین باشند برای دلخوش کردن افرادی که به دین پایبند نیستند بگویند حجاب اجباری نیست و هم‌چنین یک آقای عمامه به سری هم بیاید مشهد و سخنرانی کند که حجاب در متن دین نیست، این انکار ضروری از ضروریات دین است.

وی خاطرنشان کرد: تمام مراجع می‌گویند حجاب از ضروریات دین است، یعنی مانند نماز و روزه و دیگر واجبات است.

امام جمعه موقت تهران با اشاره به این‌که «قصد افرادی که از حجاب اجباری حرف می‌زنند خراب کردن دین است»، گفت: مگر می‌شود مملکت را بی‌قانون اداره کرد و قانون اجبار است. مملکت بدون قانون اداره نمی‌شود و قانون اجبار است. حجاب در متن دین است و بیش از 10 آیه قرآن راجع‌به حجاب است. هرکس که دین آشناست حجاب را در متن دین می‌داند. با اَنگ حجاب اجباری و این‌که حجاب نباید باشد می‌خواهند قانون خدا را زیر سئوال ببرند. انقلاب ما برای احیای دین خدا بوده است. ما احکام دین را اجرا می‌کنیم به کوری چشم هرکس که نمی‌خواهد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به ولادت حضرت فاطمه(س) گفت: ما باید به همان اندازه که به شهادت معصومین بها می‌دهیم، به همان مقدار شادی‌های معصومین را تجمیل کنیم. فاطمیه اول و فاطمیه دوم داشتیم و اکنون روز ولادت حضرت صدیقه طاهره(س) است. این اعتدال در مکتب ما مطلوب است نباید طوری شود که به ما بگویند فقط شیعه گریه؛ ما هم شیعه گریه هستیم، هم شیعه شادی هستیم. هم شادی‌های ما بیش‌تر از اهل سنت است هم شادی‌های ما بیش‌تر از آن‌ها است.

وی با بیان این‌که «ما یک زندگی شاداب داریم»، تصریح کرد: جای جایش گریه می‌کنیم و جای‌جایش شادی می‌کنیم، اما شادی ما شادی اهل‌البیتی است، نه شادی غربی. ما دو نوع شادی داریم؛ یکی شادی دینی است و دیگری شادی غربی است. شادی غربی شادی است که در آن گناه و معصیت و عبور از خطوط قرمز خداست، این شادی در دین نیست. ما در متن دین شادی داریم و به همان اندازه که به عبادت سفارش شده به شادی نیز سفارش شده است.

عضور هیأت رئیسه مجلس خبرگان بیان کرد: روز ولادت حضرت صدیقه طاهره(س) روز زن و مادر نامیده شده و امروز روز تجلیل از هر دو است و حتی بالاتر امروز روز تجلیل از دختران خانه هم است. منتها تجلیل در جامعه ما به سمت دادن هدایای سنگین رفته که به نظر می‌رسد این فرهنگ شایسته‌ای نیست، بلکه فرهنگ شایسته این است مادر و همسر تجلیل شود. البته هدایا سنگین نیز باشد اشکال ندارد، اما هدف از هدیه ابراز محبت است و قصه هدایا را پولکی نکنیم.

وی با اشاره به این‌که «آنچه در هدیه‌دادن مهم است ابراز محبت ولو با زبان است»، عنوان کرد: برای نمونه به مادر گفته شود مادر دوستت دارم، به همسر گفته شود تو را دوست دارم. نمی‌گویم هدایای مادی نباشد، اما بیش از هدایای مادی هدیه معنوی مهم است.

وی با بیان این‌که «هدیه معنوی این است که مادر از عمق جان باور کند که فرزندش دوستش دارد و این چنین نیست که حالا سنش بالا رفته فرزند او را فراموش کند»، افزود: اما در غرب این‌گونه نیست و این ارزش‌ها در غرب افول کرده است. برای نمونه همسر بیماری سخت گرفته و در بیمارستان بستری است، همان‌جا می‌گوید خداحافظ ما رفتیم. یک فضای بسیار سخت و بسیار غیرصمیمی، اما در جامعه ما دیده می‌شود یک همسر وفادار 20 سال است که همسر خود را تَروخشک می‌کند.

خاتمی اضافه کرد: بنابراین مسئله هدیه و ابراز محبت در روز ولادت حضرت صدیقه طاهره(س) کار ستودنی است و از زمان پیروزی انقلاب، امام بزرگوار بنیان‌گذار این نام بوده است و از ابتدای انقلاب روز ولادت حضرت فاطمه(س) روز زن و مادر لقب گرفت و همه این مطالب در انقلاب ما وجود دارد.

سایت آموزشی فراصیل
سایت آموزشی فراصیل
سایت آموزشی فراصیل با آموزش های رایگان از قبیل آموزش طراحی لوگو آموزش کامل مکالمه عربی ...
frotel
frotel
فروتلی شو به کسب و کارت رونق بده عضویت فروشندگی در فروتل به مدت یک ماه به مناسبت نه سالگی فروتل !!!!!! رایگان !!!!!! شد در جشنواره تخفیف 30درصدی فروتل، اپلیکیشن فروشگاهی خود را با قیمت باور نکردنی دریافت کنید و همراه آن خدمات : فروش پستی، لجستیک (انبارداری، بسته بندی و توزیع در سراسر ایران ...
توليد كننده:حفاظ شاخ گوزني
توليد كننده:حفاظ شاخ گوزني
توليد كننده:حفاظ هاي ساختماني:حفاظ شاخ گوزني و حفاظ سرنيزه رو ديواري با مناسب ترين قيمت و كيفيت 09194915895 ...
چراغ سر دکل با قیمت مناسب 16394-1246
چراغ سر دکل با قیمت مناسب 16394-1246
تولید انواع چراغ سر دکل چراغ سر دکل معمولی کابلی با بدنه پلاستیکی و فلزی آلمینیومی چراغ سر دکل معمولی کابلی چشمک زن با بدنه فلزی به همراه فتوسل داخلی چراغ سر دکل خورشیدی ( سولار ) چشمک زن با بدنه فلزی به همراه فتوسل داخلی و لامپ 30 LED چراغ سر دکل خورشیدی ( سولار ) چشمک زن با بدنه فلزی به ه ...
كلينيك کاردرمانی وگفتاردرماني حسن پور
كلينيك کاردرمانی وگفتاردرماني حسن پور
كار درماني ؛ گفتاردرماني ؛ بازي درماني ، رفتار درماني و گروه درماني ويژه کودکان ️ انجام تست هوش تحت نظر متخصص به وسيله نرم افراز كامپيوتري ️ مجموعه اختلالات که متخصصين کاردرماني ذهني اين مرکز به درمان آنها مي پردازند شامل موارد ذيل مي باشد: بازي درماني گروه درماني کودکان با نيازهاي ويژه (کم ...
خط تولید زغال فشرده/فروش و ساخت دستگاهای انواع زغال/ذغال
خط تولید زغال فشرده/فروش و ساخت دستگاهای انواع زغال/ذغال
به نام خدا امروزه تولید از مواد ضایعاتی در دنیا از توجه ویژه ای-هم از لحاظ فراوانی مواد اولیه و هم از لحاظ سودآوری بالایی که این نوع تولید حاصل میکند- برخوردار است. تولید زغال / ذغال فشرده که از ضایعات چوب تهیه میشود نیز از موضوع مستثنی نیست چرا که هم مواد اولیه به وفور یافت میشود و هم سود آوری با ...
برنامه ریزی و مشاوره کسب و کار شما
برنامه ریزی و مشاوره کسب و کار شما
انجام انواع مشاوره برای راه اندازی کسب و کار های کوچک مشاوره پرداخت وام مشاوره امور بیمه وبسایت ما : talafan.com ...
بهترین دستگاه بنر ارزان
بهترین دستگاه بنر ارزان
اگر قصد خريد دستگاه چاپ بنر و فلکس داريد و چند ماهي است که تنوع گزينه ها شما را سر در گم کرده است ; مي توانيد روي مشاوره ما حساب کنيد . تيم حرفه اي با مديريت ساسان قاسمي و بيش از 10 سال تجربه مستمر در زمينه چاپ بنر و فلکس و تامين سرويس تعميرات دستگاه چاپ بنر و فلکس با توجه به شرايط مورد نظرتا ...
اخذ اقامت استرالیا
اخذ اقامت استرالیا
کاریابی بین المللی خیام دارای مجوز رسمی از وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی در زمینه اخذ اقامت استرالیا خدمات ارائه می دهد. جهت بررسی شرایط خود توسط کارشناسان موسسه، فرم ارزیابی رایگان وب سایت را تکمیل نمایید. website: www.khayyamjob.com ...
طراحی و ساخت قطعات صنعتی
طراحی و ساخت قطعات صنعتی
شرکت طراحی نگار با سابقه طولانی در عرصه صنعت کشور در زمینه ارائه خدمات فنی مهندسی از جمله طراحی و ساخت انواع قطعات صنعتی (با نرم افزارهای مطرح طراحی از جمله Catia، Solidworks، AutoCAD، Abaqus و .. )، مشاوره فنی،‌ ترجمه کلیه استانداردها، کاتالوگ دستگاهها و set up مکانیزم ها – اندازه برداری دقیق و ...
فروشگاه اینترنتی کودک دانا
فروشگاه اینترنتی کودک دانا
فروشگاه اینترنتی کودک دانا ارائه کننده انواع محصولات سرگرمی،آموزشی،تربیتی کودکان و نوجوانان مانند(کتاب،فلش کارت،انواع بازی فکری و اسباب بازی)می باشد. تمام محصولات با انواع پست در سراسر کشور در سریع ترین زمان ممکن ارسال می شود. جهت سفارش محصول می توانید از راه های زیر اقدام کنید. www.koodakadana.c ...
ترجیعات سی ام ترجیعات سی ام
عجب سروی، عجب ماهی، عجب یاقوت و مرجانی***عجب جسمی، عجب عقلی، عجب عشقی، عجب جانی ...
بازدید: ۴٩۵
غزل شماره 12 غزل شماره 12
ای نوبهار عاشقان داری خبر از یار ما***ای از تو آبستن چمن و ای از تو خندان باغ‌ها ...
بازدید: ۴٨٠

SecImgSes تمامي كالاها و خدمات اين سایت، حسب مورد داراي مجوزهاي لازم از مراجع مربوطه مي‌باشند و فعاليت‌هاي آن تابع قوانين و مقررات جمهوري اسلامي ايران استایران

payfoot

Copyright © 2013-2018, iranagehi.com. All Rights Reserved.
تمام حقوق این سایت برای سایت ایران آگهی محفوظ است
 ثبت شده در  وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی
سیاست حفظ حریم شخصی کاربران